Історія хлопчика Лева,

який боявся залишатись без мами

Ольга Товпеко

Повна вартість

Акційна вартість

Кешбек за кожну книгу *

Повна вартість

350 грн.

Акційна вартість

290 грн.

Кешбек за кожну книгу*

150 грн.

video-img

Книга для дітей від 5 до 12 років та їхніх батьків, яка навчить справлятися з тривогою та страхом самотності

Авторка твору - відома дитяча психологиня, кандидатка наук, яка допомогла понад 10 000 дітей

Ексклюзивні кольорові ілюстрації талановитої художниці

Тверда обкладинка, якісний папір та друк. Книга формату 215 мм х 170 мм, 60 сторінок

Українською або російською мовою на вибір.

Ваша дитина боїться розлучатися?
Часто відчуває тривогу, коли мами немає поруч?

Тривога при розлученні - нормальне переживання дитини, яка дорослішає. Але без допомоги такі стани можуть вкрай виснажувати як малюка, так і маму. А як щодо того, щоб перетворити розлучення на цікаву пригоду? Наповнену новими відкриттями та знайомствами?

Ця історія перенесе вас у світ дитячих фантазій, наповнених вогнедишними драконами та злими розбійниками, які допоможуть знайти 3 ключі від жахливих замків, що сковують сердце через тривогу.

Ви зможете підказати вашій дитині, як знайти ключі. Це так просто та весело, особливо враховуючи те, що вони завжди всередині тебе!

Хто авторка?

Ольга Товпеко - психологиня, кандидатка психологічних наук, яка допомагає неідеальним мамам виховувати щасливих, вільних, відкритих, впевнених дітей.

Але крім допомоги мамам, допомоги потребують і безпосередньо самі діти. Тому Ольга вирішила написати книгу про маленького хлопчика Лева, якому важко справлятися з тривогою, коли мами немає поряд. Ми сподіваємося, що ця книга допоможе багатьом малюкам навчитися самопідтримці, хоробрості та впевненності!

Хто художниця?

Віка Кутукова закінчила Харківську академію дизайну та мистецтв у 2014 році та одразу ж провела свою першу персональну виставку в США. Вже більше 10 років вона викладає живопис, малюнок, ілюстрацію для дітей та дорослих, та робить малюнки на замовлення для людей з усього світу.

Віка побачила Лева, його маму, братика, бабусю такими, якими їх уявляла собі Ольга. Тому з першого ескізу стало зрозуміло, що Віка - саме та людина, яка повинна ілюструвати книгу.Історія створення книги

Ольга Товпеко :

Я сама була тривожною дитиною, яка не виносила розлучень. Ці страхи ставали тільки жахливішими через моторошні ситуації, коли батьки дійсно уходили без попереджень.

Мій старший син Андрій виявився дуже схожим на мене в цьому сенсі. Та одного разу, напередодні чергової подорожі, розмірковуючи перед сном, як йому можна допомогти, народилася ідея цієї книги.

Це була низка яскравих зображень, які спалахами склалися в єдину історію, вона була пронизлива до сліз для мене самої, тієї маленької дівчинки. За три дні народився сам текст.

А далі, далі була кропітка робота з ілюстраторкою, редакторами та верстальницею, яка тривала більше півроку!

І ось, нарешті ми готові відкрити цю книгу для вас!

Я дуже щаслива, що можу подарувати своїй дитині такий важливий для неї та символічний для мене подарунок!

Відгуки наших читачів :

Як отримати кешбек?

* При покупці книги ви отримуєте кешбек у розмірі 150 грн. за кожну книгу!

Ви можете використати його протягом року, обравши будь-який онлайн-курс для батьків на сайті Школи психології для мам Ольги Товпеко.

Серед рекомендованих курсів: "Впевнена дитина", "Дитячі істерики: як реагувати та навчити по-іншому", "Статеве виховання: все, що мають знати абсолютно всі батьки" тощо.

Залишилися питання?

Чи можно замовити книгу з доставкою?

Так, ви можете замовити доставку книги. Книги відправляються з Києва Новою або Укрпоштою за рахунок отримувача. Для оформлення замовлення вам необхідно вказати ПІБ та телефон отримувача, назву населенного пункта, номер відділення Нової пошти або Укрпошти (поштовий індекс відділення)**. Додаткову інформацію до замовлення (за бажанням) ви можете залишити в полі “Коментар”. Будь ласка, будьте дуже уважні при заповненні даних, в іншому випадку ми не зможемо вам доставити книгу та/або відшкодувати пов’язані витрати. Вартість відправлення за тарифами перевізників.

** Ваші персональні дані захищені, ми не передаємо персональну інформацію стороннім особам. Детальніше тут.

Чи є електронна версія?

Ні, електронної версії книги про пригоди Лева немає та не буде. Це особливий для нас проєкт, який задумувався, як передача знань з рук в руки, з можливістю перегорнути цупкі сторінки, вдихнути аромат живої книги, тому електронна версія, на нашу думку, тут недоречна.

З питань співробітництва пишіть нам на olga@mamaschool.info